Klasa Quantum

Jest tylko jedno słowo, które idealnie opisuje nasz najnowszy statek Quantum of the Seas: WOW! Nowocześnie zaprojektowane kabiny, odmienne rozwiązania technologiczne, przełomowe miejsca spotkań i najlepsza kuchnia, to tylko namiastka tego, co znajdziecie na pokładzie. Ponadto zwerbowaliśmy najlepszych ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz, sportu i rekreacji oraz rozrywki do współpracy przy programie QuantumSMExperience Advisor, aby wykorzystać w pełni ich wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu kabin, kluczowych udogodnień i niepowtarzalnych miejsc.

Po raz pierwszy na morzu:

 1. RipCord by iFLY® – przedstawiamy pierwszy symulator skoków spadochronowych na morzu! Doświadcz dreszczyku emocji i podekscytowania z latania w specjalnej maszynie, pozwalającej na unoszenie się w powietrzu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.
2.  North StarSM – doznaj uniesień w wyjątkowej kapsule w kształcie klejnotu, która łagodnie wznosi się na wysokość 91 metrów nad poziomem morza. Zapierający dech w piersiach, panoramiczny 360° widok na morze i ląd sprawia, że North Star SM to najbardziej oczekiwana atrakcja na statku.
3.  SeaplexSM – największe dotychczas i przełomowe centrum rozrywki na morzu. W ciągu dnia goście mogą wziąć udział w zajęciach cyrkowych, nauczyć się latania na trapezie lub pograć w koszykówkę na pełnowymiarowym boisku. W ciągu nocy po raz pierwszy na morzu będą mogli pojeździć na gokartach lub rolkach przy muzyce puszczanej na żywo przez unoszącego się nad ziemią DJ’a.
4.  Two70°SM – całkowicie zrewolucjonizowane miejsce, które ma szanse zostać nazwane ikoną klasy Quantum. W naturalny sposób łącząc technologię i rozrywkę ten jedyny w swoim rodzaju ogromny pokój obiecuje transformację, jakiej jeszcze nie widziałeś. W ciągu dnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu z niebywałym 270° panoramicznym widokiem, nocą zaś staje się miejscem spektakularnych występów, pokazów światła i tętniącym życiem centrum rozrywki.
5.  Nowocześnie zaprojektowane kabiny – przywitaj się ze swoim domem na czas rejsu i odkryj kabiny modułowe, specjalnie zaprojektowane dla całych rodzin i pierwsze na morzu kabiny z wirtualnym balkonem.

Katalog 24/25