Dla dzieci

Mnóstwo śmiechu i niezapomniane wrażenia idą w parze podczas rejsu z dziećmi. Gry, wydarzenia i zajęcia dla dzieci organizowane przez Royal Caribbean odbywają się na całym statku przez cały dzień i do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu czas spędzany z rodziną to świetna zabawa. A dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu programowi dla młodzieży Adventure Ocean® dzieci uwielbiają wakacje na statku tak samo jak ich rodzice.

ADVENTURE YOUTH PROGRAM 
Dzięki naszym programom dla młodzieży Adventure Ocean® czas spędzony przez dzieci na pokładzie będzie nie tylko zabawny, ale także edukacyjny! Aquanauci (w wieku 3-5 lat) będą się świetnie bawić, przeprowadzając ciekawe eksperymenty i zdobywając certyfikat Młodego Naukowca Adventure. Nasz specjalnie zaprojektowany program Explorers (6-8 lat) jest pełen ekscytujących zajęć dla dzieci, w tym imprez tematycznych. Voyagers (w wieku 9-12 lat) będą odkrywać szereg działań, które przywracają „fajność” nauki.

LATE NIGHT PARTY ZONE
Dzieci i nastolatki mogą cieszyć się zajęciami do późnych godzin wieczornych dzięki wydłużonym godzinom w Adventure Ocean i przestrzeniach tylko dla nastolatków. Zabawa po zmroku dla dzieci na Royal Caribbean po specjalnej rodzinnej kolacji? Nie ma lepszego sposobu na spędzenie nocy przez dzieci na statkach Royal Caribbean niż impreza z nowymi przyjaciółmi w strefie imprez późno w nocy!

BABIES & TOTS PROGRAMS
Podróżowanie z dzieckiem nigdy nie było łatwiejsze. Nasz program Royal Babies & Tots (w wieku 6-36 miesięcy) oferuje sesje przedszkolne wypełnione zajęciami i zabawkami dostosowanymi do wieku. Wszystkie programy są prowadzone przez nasz przeszkolony personel. (Przedszkole nie jest dostępne na: Adventure, Explorer lub Jewel of the Seas).

TEENS & TWEENS PROGRAM 
Niezależnie od tego, czy spędzasz czas z innymi uczestnikami rejsu, czy bierzesz udział w grach, sportach i imprezach, nasze miejsca tylko dla nastolatków są miejscami, w których naprawdę warto być. Nasz program dla nastolatków pozwala również starszym dzieciom na swobodę przychodzenia i wychodzenia, kiedy im się podoba. Pokochają to tak bardzo, że jedyną rzeczą, o której możesz marzyć, jest trochę więcej czasu z dziećmi;)

FUEL TEEN CLUB
Nastolatki mają swoją własną nocną imprezę na parkiecie z DJ-em.

THE ARCADES
Graj, aby wygrać w klasycznej atmosferze zręcznościowej z ponadczasowymi grami, takimi jak Pacman i hokej stołowy, a także najnowszymi – Guitar Hero, Fast and Furious Drift i nie tylko.

FAMILY LIBRARY
Dostępny w bibliotece na statku obszar ten oferuje klasyczne i popularne tytuły rodzinne w różnych językach (w zależności od trasy statku) oraz wygodne miejsce do czytania dla dzieci, aby mogły się zrelaksować i zagłębić w książce, indywidualnie lub z rodzicem.

Katalog 24/25