Wracamy do Dubaju

7 dniowe rejsy na pokładzie Splendour of the Seas

Splendour of the Seas zaczyna swoją arabską przygodę. Rejsy rozpoczynać się będą w Dubaju, na trasie też zobaczymy Khasab i Muscat w Omanie i Abu Dabi (ZEA).
Rejsy będą 7-dniowe, od grudnia 2015 do kwietnia 2016. Zaplanowane są też dwa rejsy przez Kanał Sueski (28.11.2015 i 4.04.2016).

Splendour of the Seas to odnowiona niedawno jednostka. Jest więcej kabin z balkonem, są nowo zaprojektowane wnętrza kabin i łazienek. Goście będą mogli delektować się potrawami kuchni azjatyckiej w Izumi, albo zasiąść wygodnie w Park Cafe i skosztować wyśmienitej kawy.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo, które zadziwia świat swoim błyskawicznym rozwojem ekonomicznym. Do Dubaju ściąga coraz więcej turystów łaknących widoku niezwykłych budynków, zaprojektowanych przez bardzo odważnych i kreatywnych architektów. Jest to miasto zamieszkałe przez wiele nacji, wiele z nich jest przybyszami z Azji Pd, ale mieszka tu też ogromna liczba Europejczyków, w tym ok 100 tys. Brytyjczyków. W Dubaju rozgrywają się na światowym poziomie rozgrywki w golfa, czy tenisa.

Sprzedaż rejsów od 10.04.2014

Katalog 24/25