Wirtualny spacer po pokładzie

Allure of the Seas - pierwszy na świecie statek dostępny w usłudze Street View

Wirtualny tour po Allure of the Seas jest dostępny w zakładce Google Maps Business View. Skąd taki pomysł? – „Business View” pozwala ludziom z całego świata zapoznać się z różnymi firmami za pomocą kilku klików. Można w ten sposób sprawdzić wszystko: od restauracji po samolot. Teraz, po raz pierwszy w historii Google’a, można zwiedzić także statek – mówi Deborah Schenker – Program Manager z Google UK.

By prezentacja była pełna, specjalne kamery Google’a wykonały ponad 20 tysięcy zdjęć. Zajmowało się tym 60 ludzi przez osiem dni. Dzięki temu powstał wirtualny tour po całym statku. Dzięki temu możemy zwiedzić wszystkie pokłady, włączając w to Royal Promenade – bulwar pełen butików, restauracji, kawiarni i sklepów, Central Park, czyli prawdziwy ogród dłuższy od boiska piłkarskiego, w którym rośnie ponad 12,000 roślin czy też imponujący Aqua Theather.

allure

Cały Google Virtual Tour dostępny jest w wynikach wyszukiwania Google, w Google Maps oraz Google+. Można się z nim także zapoznać pod adresem https://www.royalcaribbean.co.uk/royalview

Katalog 24/25