Quantum of the Seas

Atrakcje na statku:

Wraz z wieloma przełomowymi nowościami na statku Quantum of the Seas nie zapomnieliśmy o żadnych atrakcjach i udogodnieniach, których oczekują i które kochają goście statków Royal Caribbean Intl. Wraz z nowymi sklepami, restauracjami i rozrywką mamy więcej do zaoferowania niż kiedykolwiek wcześniej. Już od jesieni 2014 roku po raz pierwszy na statku będzie można obejrzeć jeden z najsławniejszych, najlepszych i najbardziej ukochanych musicali MAMMA MIA! i posłuchać wiecznie żywych utworów znakomitego zespołu ABBA. Fani surfingu będą mogli cieszyć się naszym kultowym symulatorem fal FlowRider® a dla miłośników wspinaczki przygotowaliśmy ponad 12 metrowej wysokości ściankę. Nasi najmłodsi goście będą mieli okazję zjeść śniadanie w towarzystwie uroczych Pingwinów z Madagaskaru albo pobawić się ze Shrekiem i jego uroczą małżonką Fioną, ponieważ na statku nie zabraknie ulubionych postaci z filmów DreamWorks®.

Relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wielokrotnie nagradzane i uważane za jedno z najlepszych Vitality Spa SM to luksusowe sanktuarium piękna dla ciała i ducha, które stanowi nieodłączną część luksusu, jakim odznacza się Royal Caribbean a Solarium, strefa tylko dla dorosłych jest ulubionym miejscem odpoczynku wszystkich naszych gości. Wieczorem zapraszamy do wspaniałego Casino Royale, w ciągu dnia zaś kusi strefa basenowa z oddzielnym miejscem dla dzieci.

Większe. Jaśniejsze. Lepsze.

Kabiny na statku Quantum of the Seas są największe i najnowocześniejsze w całej naszej flocie. Każdy szczegół został stworzony by zapewnić naszym gościom komfort domowego ogniska, ale także dodać nuty wyrafinowania i luksusu, jakim odznacza się Royal Caribean. Wszystkie kabiny zostały wyposażone w meble z wyjątkowego drewna i skóry, luksusowe materiały oraz dzieła sztuki współczesnej by zapewnić naszym gościom prawdziwie niezapomniany rejs. Przygotowaliśmy także przełomowe rozwiązania dla całych rodzin podróżujących wspólnie. Stworzyliśmy specjalny modułowy podział kabin trzech różnych kategorii połączonych ze sobą wspólnym przedsionkiem, by zapewnić rodzinom i przyjaciołom zarówno poczucie wspólnoty jak i intymności w jednym. Klasa Quantum posiada największy wybór rodzajów i typów kabin by zaspokoić potrzeby jak największej liczbie gości. Sprawiliśmy, że kabiny wewnętrzne zostały wyposażone w wirtualne balkony, zatem już żaden wschód i zachód słońca nie umonie naszych gości. Dopasowane do indywidualnych potrzeb intuicyjne rozwiązania, funkcjonalność oraz estetyka utrzymana w kolorach morza pozwala traktować każdą kabinę na statku Quantum jak własny dom na morzu.

Katalog 24/25