Symphony of the Seas

To czwarty statek klasy Oasis z siedmioma wyjątkowymi strefami rozrywkowymi, włączając w to wielopoziomowe zjeżdżalnie wodne, Flow Rider oraz 10-piętrową zjeżdżalnię na morzu Ultimate Abyss. Cały sezon wakacyjny 2023 pływa po Morzu Śródziemnym na rejsach z Rzymu i Barcelony.

Symphony of the Seas razem z bliźniaczymi statkami klasy Oasis należy do największych liniowców pasażerskich na świecie. Statek charakteryzuje się nowatorską architekturą i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii multimedialnych. Statek oferuje swoim pasażerom szereg atrakcji niespotykanych dotąd na statkach innych linii żeglugowych. Na 18 pokładach znajduje się 2700 kabin i apartamentów mogących zakwaterować aż 6780 pasażerów.

Symphony of the Seas oferuje wiele kategorii kabin. Od niskobudżetowych kabin wewnętrznych, poprzez kabiny z oknem na morze, park lub promenadę po kabiny z wirtualnym balkonem na żywo transmitującym obraz z mostka kapitańskiego, dzięki czemu podziwiać można mijane krajobrazy.

Dla gości pragnących pięknych widoków i świeżego powietrza, statek oferuje aż trzy kategorie kabin z balkonami. Kabiny z balkonami na Boardwalk, z których można oglądać przedstawienia w teatrze wodnym na rufie statku, kabiny z balkonami na Central Park z prawdziwymi drzewami i muzyką na żywo oraz kabiny z balkonami i widokiem na morze.
Luksusowe apartamenty, oprócz większej powierzchni i lepszej lokalizacji na wyższych pokładach, uprawniają również pasażerów do licznych przywilejów.

Katalog 24/25