Oasis of the Seas

Dzięki podziałowi na 7 stref tematycznych każdy znajdzie tu coś dla siebie, a spędzony z nami czas gwarantuje zawsze udany urlop i wypoczynek. Okręty klasy Oasis oferują wspaniałe promenady: Broadwalk, która łączy urok retro z nowoczesnością oraz Royal Promenade gdzie w prawdziwie królewskim stylu do Państwa dyspozycji oddajemy restauracje, puby i kawiarnie trafiające w każdy smak i gust. Warto wspomnieć także o możliwości zjazdu kolejką i obejrzeniu wszystkiego z wysokości 9 pokładów.
Oasis of the Seas z lotu ptaka? Naprawdę warto.

Nie sposób nie wspomnieć jednak o najnowocześniejszych obiektach rekreacyjnych!

Pierwszy na świecie basen plażowy na morzu, 4 baseny sportowe, symulatory fal do surfowania FlowRider, kilkanaście stref jacuzzi czy Aquapark H2O Zone to tylko część z atrakcji na pokładzie. Dla dzieci i młodzieży oferujemy profesjonalnie dobrane wiekowo zajęcia w klubach i centrach rozrywki.

Dla chętnych przygotowaliśmy także coś specjalnego dla ciała i ducha. Spa i Centrum fitness Vitality AT Sea zadbają o zdrowie i piękno naszych uczestników, ucztą dla ducha zaś będzie udział w amfiteatrze AquaTheatr gdzie wśród fascynujących nocnych pokazów ujrzeć możemy np.: akrobatyczny pokaz skoków z trampoliny. Całości dopełnia profesjonalny Teatr Opal i Casino Royal.

Katalog 24/25