Liberty of the Seas

Liberty of the Seas to jeden z najnowocześniejszych statków we flocie Royal Caribbean, zwodowany w 2007r, ale niedawno został odnowiony. Na Liberty of the Seas znajdziecie 15 pokładów pełnych atrakcji i rozrywek.

Od 7.02.2016 nowe atrakcje na pokładzie:
– 5 zjeżdżalni wodnych – to będzie prawdziwy aqua park!

– restauracja Sabor Modern Mexican, Giovanni’s Table i R Bar
– d
odane zostaną kabiny z panoramicznym oknem 

Na Liberty of the Seas przybij piątkę ze Shrekiem, a to tylko część atrakcji programu The DreamWorks® Experience.
Tu jest Park wodny
, baseny czy symulatur fal surfingowych FlowRider – ale uwaga,  to tylko część atrakcji przygotowanych na pokładzie. Zapraszamy na promenadę Royal gdzie odnaleźć można restauracje, puby i kawiarnie o szerokim przekroju menu i tematyce.

A wśród nich Chops Grille, gdzie zjedzą państwo pyszne steki, włoskie jedzenie w Portofino czy azjatycką kuchnię z elementami fusion, Jade. Dla fanów szalonych lat pięćdziesiątych czeka także klimatyczny zakątek Johnny Rockets gdzie na nie trudno zapomnieć o zmianach epoki i zanurzyć się w magie tamtych lat. Ponadto szeroki wybór barów i pubów który od stylów latynoskich gładko przechodzi, aż po czarujący klimat 17 wiecznej Anglii. Czy trzeba mówić więcej? Tak!

Mamy bowiem do zaproponowania o wiele więcej! To na Liberty Of The Seas m.in. kluby nocne, karaoke, Casino Royal, spa oraz centrum fitness, ścianki wspinaczkowe, kafejki internetowe, pola do minigolfa, programy zabaw dla dzieci i młodzieży, kryte lodowisko, ścieżki joggingowe czy teatry w stylu art deco! Wieczorem zapraszamy na musical w broadwayowskim stylu Saturday Night Fever, do pierwszego na morzu kina 3D.

Katalog 24/25