Freedom of the Seas

Freedom of the Seas to jeden z najnowocześniejszych statków we flocie Royal Caribbean. O kilkanaście metrów dłuższy od legendarnego Titanica. Na Freedom of the Seas znajdziecie 15 pokładów pełnych atrakcji i rozrywek.

Na Freedom of the Seas znajduje się Park wodny, baseny czy generatory fal surfingowych FlowRider – ale uwaga,  to tylko część atrakcji przygotowanych na pokładzie. Zapraszamy na promenadę Royal gdzie odnaleźć można restauracje, puby i kawiarnie o szerokim przekroju menu i tematyce.

A wśród nich Chops Grille, gdzie zjedzą państwo pyszne steki, włoskie jedzenie w Portofino czy azjatycką kuchnię z elementami fusion, Jade. Dla fanów szalonych lat pięćdziesiątych czeka także klimatyczny zakątek Johnny Rockets gdzie na nie trudno zapomnieć o zmianach epoki i zanurzyć się w magie tamtych lat. Ponadto szeroki wybór barów i pubów który od stylów latynoskich gładko przechodzi, aż po czarujący klimat 17 wiecznej Anglii. Czy trzeba mówić więcej? Tak!

Mamy bowiem do zaproponowania o wiele więcej! To na Freedom Of The Seas m.in. kluby nocne, karaoke, Casino Royal, spa oraz centrum fitness, ścianki wspinaczkowe, kafejki internetowe, pola do minigolfa, programy zabaw dla dzieci i młodzieży, kryte lodowisko, ścieżki joggingowe czy teatry w stylu art deco!

Katalog 24/25