Quantum Global Odyssey

czyli 53-dniowy rejs na pokładzie Quantum of the Seas

Royal Caribbean International obwieściło szczegóły niezwykłej, epickiej podróży najnowszego statku Quantum of the Seas. 53-dniowa podróż rozpocznie się 2 maja 2015 roku w Nowym Jorku, aby zakończyć się w Szanghaju. Goście, którzy wybiorą się w całą Quantum Global Odyssey, z jednej strony globu na drugą, będą częścią historii, a wizyty w najbardziej kosmopolitycznych portach będę uroczyście celebrowane. Quantum Global Odyssey dostępna w sprzedaży od 22.05.2014. Uczestnicy programu Crown&Anchor już od 20.05.2014 mogą rezerwować miejsca na tę niezwykłą podróż.
            Quantum of the Seas będzie w podróży prawie 2 miesiące, trasa będzie wiodła przez Atlantyk, Morze Śródziemne,  Zatokę Perską i Ocean Indyjski.  Goście będą mieli możliwość korzystania ze wszystkich innowacji klasy Quantum.

Będzie można wybrać spośród 5 rejsów, od 3-dniowego do 16-dniowego:

  • 11-dniowy – transatlantycki – z Cape Liberty do Hiszpanii, od 2 maja 2015, na trasie: Cape Liberty Cruise Port w Bayonne, N.J., Ponta Delgada (Azory), Kartagena, Palma De Mallorca, Barcelona.
  • 16-dniowy  – przez Kanał Sueski – z Barcelony do Dubaju, od 13 maja 2015, odwiedzane porty: Rzym (Civitavecchia), Neapol, Ateny (Pireus), Aqaba (Jordania).
  • 14-nocny – Indie & Południowa Azja – od 29 maja 2015, na trasie: 2 dni w Dubaju, Cochin w Indiach, Singapur, Muscat (Oman), Penang (Malezja).
  • 3-dniowy – Malezja – od 12 czerwca 2015 z Singapuru do Kuala Lumpur (port Klang), Malezja
  • 9-dniowy – Egzotyczna Azja – od 15 czerwca 2015, z Singapuru do Szanghaju, a na trasie jeszcze inne porty: Ho Chi Minh (Wietnam); Xiamen (Chiny) Hong Kong (2 dni)Przełomowa klasa Quantum (Quantum of the Seas i Anthem of the Seas) wprowadza na na pokład nowe rozwiązania i udogodnienia dla gości, m.in  Ripcord firmy iFLY, czyli symulator skoków spadochronowych; North Star, kapsuła, która na wyciągniku wznosi się wysoko ponad statek i daleko za linię burty; SeaPlex, miejsce które trzeba zobaczyć, zmienia się w ciągu doby, za dnia jest miejscem do uprawiania sporów, np. koszykówki, ale też jedyny na morzu AUTODROM,  a wieczorem i nocą miejsce na koncerty, tańce, występy. 18 nowych restauracji z programem DYNAMIC DINING, przy tworzeniu którego pracowali wybitni szefowie kuchni  Jamie Oliver, Devin Alexander i Michael Schwartz. To zupełnie nowe kulinarne doświadczenie.

                Klasa Quantum  to 18 pokładów, 2090 kabin, miejsce dla 4180 gości (przy podwójnym zakwaterowaniu).

    Zapraszamy na pokład

Katalog 24/25