NOWOŚĆ Explorer of the Seas w Europie

sprzedaż rejsów rusza 3.04.2014

Odnowiony i wyposażony w dodatkowe atrakcje Explorer of the Seas wyrusza w swoje pierwsze rejsy po Europie

Rejsy od 3 do 16 nocy. Pierwszy rejs już pod koniec kwietnia 2015r. Będą do wyboru rejsy 3 i 8 dniowe po Europie Północnej, 11 i 16 dniowe po M.Śródziemnym oraz 10 i 14 dniowe rejsy obejmujące Maderę, Azory i Wyspy Kanaryjskie. Macierzystym portem będzie Southampton niedaleko Londynu.

Zanim go powitamy w Europie, statek przejdzie gruntowną rewitalizację, zostaną dodane nowe udogodnienia i atrakcje, aby goście wrócili z wakacji z myślą, że były to wakacje ich życia. Będzie można surfować na symulatorze Flow Rider znanym ze statków klasy Oasis i Freedom. Będzie kino 3D, nowe restauracje serwujące dania z różnych kuchni świata. Pokoje i apartamenty zostaną wyposażone w nowe meble, a kabiny wewnętrzne zyskają wirtualne balkony.
Klasa Voyager, do jakiej należy Explorer of the Seas, słynie z wprowadzenia na pokład statku lodowiska, na którym wieczorami odbywają się rewie, a w ciągu dnia samemu można spróbować swoich sił na łyżwach. Na pokładzie znajduje się też boisko do koszykówki, Królewska Promenada, ścianka do wspinaczki, teatr, restauracje, butiki, organizowane są parady, wieczorne show w tatrze, zajęcia sportowe, np. tai chi, joga. Oczywiście pamiętamy o najmłodszych gościach. Dla nich jest specjalny program Adventure.

 

Katalog 24/25