Luksusowe rejsy? Sprawdź nową markę Royal Holidays

Luksusowe rejsy Royal Caribbean, Azamara Club Cruises czy Celebrity? Zapraszamy na stronę luksusowej, nowej na polskim rynku turystycznym marki Royal Holidays. 

Pomysłodawcą Royal Holidays jest Robert Grzybowski, od lat pracujący w polskiej branży turystycznej. Od wielu lat zajmuje się produktami premium – m.in. sprzedażą luksusowych rejsów. To twórca pierwszych programów motywacyjnych dla firm na rynku polskim, w których nagrodami były niezapomniane imprezy zagraniczne organizowane na 7 kontynentach. Od 8 lat jest również wydawcą polskiej edycji brytyjskiego miesięcznika Business Traveller – jedynego na polskim rynku czasopisma o podróżach, które specjalizuje się w testowaniu i opisywaniu najlepszych pomysłów dla najbardziej wymagających klientów.

Na stronie luksusowych wakacji www.royal-holidays.pl znajdziemy m.in. oferty luksusowych rejsów największymi i najlepszymi statkami floty Royal Caribbean, Azamara Club Cruises i Celebrity Cruises. A także należącymi do Royal Caribbean statkami Silver Sea, w tym najbardziej wysmakowanym Silver Muse. Ale Royal Holidays to nie tylko statki, także luksusowe pięciogwiazkowe kurorty – jak choćby Private Island Fregate na Malediwach czy Soneva Kiri na Seszelach. To także szyte na miarę safari w Afryce, luksusowe pociągi jak Rovos Rail czy Orient & Eastern Express w Azji. Royal Holidays oferuje także pobyty w najciekawszych boutiquowych pięciogwiazdkowych hotelach w Europie.

Royal Holidays oferuje także – poprzez swoją agencje lotniczą IATA – bilety lotnicze we wszystkich klasach przelotu, dopasowane to wymagań i terminów pobytu.

Katalog 24/25