Już w sprzedaży !!! Ovation of the Seas

azjatyckie rejsy od kwietnia 2016

Royal Caribbean International ogłosiły dziś, że Tianjin, w Chinach, będzie portem macierzystym dla najnowszego statku floty – Oviation of the Seas. Statek będzie zwodowany w kwietniu 2016r. Będzie to już 5 statek w regionie.

Ovation of the Seas który obecnie jest budowany w stoczni, dołączy do Quantum of the Seas, Mariner of the Seas, Voyager of the Seas i Legend of the Seas. Rejsy będą rozpoczynać się w największych portach Chin: Szanghaju, Tianjin, Hongkongu i Xiamen.

Co więcej Royal Caribbean inwestuje też w ludzi na lądzie, w 2014 r. został stworzony program nauczania w Tianjin Maritime College z myślą, aby przyciągnąć, wyszkolić i zatrudnić chińskie talenty. Studenci uczą się sztuki kulinarnej, obsługi klienta zgodnej ze standardami Royal Caribbean. Już teraz jest zatrudnionych ponad 3000 absolwentów.

Po zwodowaniu Ovation of the Seas wyruszy w 52 dniową podróż z Southampton (Wielka Brytania) do Tianjin. Sprzedaż rejsów rozpoczyna się 26 marca 2015. Trasa będzie składała się z 5 odrębnych rejsów:

  • 7-dniowy, Southamton do Barcelony, 3 maja 2016
  • 16-dniowy, z Barcelony do Dubaju przez Kanał Sueski, 10 maja 2016
  • 14-dniowy, Indie i Pd Azja, z Dubaju do Singapuru, 26 maja 2016
  • 3-dniowy, Malezja, z Singapuru 9 czerwca 2016
  • 12-dniowy, z Singapuru do Tianjin.

W pierwszym sezonie Ovation of the Seas będzie wyruszać w rejsy z portu Tianjin, na południe od Pekinu. Quantum of the Seas,  Mariner of the Seas zapraszają na rejsy z Szanghaju, Voyager of the Seas będzie pływał regularnie z Hongkongu, z nowego Kai Tak Cruise Port. Voyager of the będzie miał rejsy po Japonii i Korei Pd oraz 4 i 5 -dniowe rejsy do Wietnamu i Tajwanu.Legend of the Seas zaczynać będzie podróż dla części rejsów, w Tianjin, a dla części  w Xiamen.

 

Katalog 24/25