JAK ZAREZERWOWAĆ REJS?

Najlepszym i najbardziej niezawodnym sposobem na wyszukanie i zarezerwowanie rejsu jest kontakt z nami pod numerem telefonu: 224553848.

Nasi konsultanci już nie mogą się doczekać, żeby Państwu pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Można do nas dzwonić codziennie w godzinach 09:00-20:00. Jeśli infolinia jest zajęta, proszę się nie przejmować i zadzwonić za jakiś czas lub wysłać SMS pod numer: 609510085


Drugim bardzo dobrym sposobem jest wejście w zakładkę: ZAPYTAJ O REJS i wysłanie zapytania. Bardzo ważne jest podanie swojego poprawnego numeru telefonu. Przygotowanie oferty i kontakt z Państwem nastąpi możliwie szybko.

Udostępniamy Państwu także wyszukiwarkę rejsów. Można w niej sprawdzić destynacje, statki, terminy oraz orientacyjne ceny poszczególnych kabin. Jeśli któryś rejs Państwa zainteresuje, tutaj znów najlepszym pomysłem będzie kontakt z nami pod numerem: 224553848 i rezerwacja telefoniczna. Zyskują Państwo wtedy swojego opiekuna, który dopilnuje wszelkich formalności oraz opowie o statku i trasie rejsu.

UWAGA! Zalecamy rezerwację na polskiej stronie lub poprzez kontakt z nami. W przypadku dokonania rezerwacji na stronach anglojęzycznych nie widzimy Państwa w systemie i nie jesteśmy w stanie w niczym pomóc. Oczekiwanie na połączenie telefoniczne do USA może trwać długo i jest to połączenie płatne.

Jako polski przedstawiciel Royal Caribbean istniejemy po to, aby Państwu pomagać i uczynić proces rezerwacji jak najbardziej przyjemnym. Mamy przy tym gwarancję tych samych cen, oferując polskim klientom dodatkowe bonusy! Możemy także wystawiać faktury dla firm za organizację wyjazdu.

Warto więc już teraz chwycić za telefon i zadzwonić do nas pod numer:

+48224553848

Katalog 24/25