Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Ciepła, piaszczysta plaża, błękitna lub nawet turkusowa woda, cichy szum fal oceanu i palmy nad głową. Wbrew pozorom taka rzeczywistość nie jest aż tak bardzo niedostępna. Marzą Ci się podróże w najdalsze zakątki naszego świata? Chcesz poznać inne kultury, narody, inny klimat? Sprawdź ofertę Planet Escape!

Odkrywając najpiękniejsze zakątki

Podróżowanie i poznawanie interesujących kultur i skrawków Ziemi stało się bardzo proste. Z każdego miejsca na naszym globie w przeciągu doby, dwóch lub trzech możemy dostać się w dowolne inne miejsce. Podróże są o wiele bezpieczniejsze niż jeszcze 100 lat temu, a bogata oferta turystyczna właściwie w każdym kraju zachęca do poznawania bliżej Afryki, Azji, Australii czy obu Ameryk. Warto korzystać z tak szerokich możliwości, które daje dzisiejszy transport!

Poznawanie innych i siebie

Podróże są zupełnie wyjątkowym czasem. W ich trakcie poznajemy wiele innych ludzi, ich sposób życia, niekiedy zupełnie odmienny od naszego, możliwości rozwoju i radzenia sobie z problemami, ich życie w innym klimacie. Często podróż oznacza także zweryfikowanie swoich poglądów na wiele rzeczy, pomaga odciąć się od swoich własnych rozterek, spojrzeć na siebie i swoje otoczenie z dystansu. Wczasy w zupełnie innej rzeczywistości pozwalają na zajrzenie w głąb świata, ale także w głąb siebie.

Relaks pod palmami lub aktywny spacer w dżungli

Sposobów na udany wypoczynek lub wyjazd jest tak wiele jak podróżujących. Część osób będzie zadowolona z dwutygodniowego relaksu na ciepłej plaży i codziennych kąpielach w turkusowym oceanie, inni najbardziej zadowoleni przyjadą z aktywnych wakacji, w trakcie których nie tylko poznali nową kulturę, ale mieli szansę dobrze się zmęczyć. Podczas wyboru wakacji ważne jest, aby dobrać je do własnych preferencji. Warto spędzić więcej czasu na przeszukiwaniu ofert biur podróży, aby wybrać z nich właśnie to, które najbardziej nam odpowiada.

Uciec jak najdalej…

Jeżeli nie pociągają Cię europejskie miasta, popularne kierunki wakacyjne czy odpoczynek wraz z rzeszą polskich turystów – wybierz egzotyczne podróże. Ilość oraz różnorodność miejsc, które możesz odwiedzić, z pewnością Cię zaskoczy: od Oceanii, poprzez wyspy na Oceanie Indyjskim aż do wybrzeży Ameryki Południowej. Wszędzie tam, gdzie jest ciepło, barwnie i kolorowo. W najwyższym hotelowym standardzie, z najciekawszymi wycieczkami oraz atrakcyjną ofertą, w której znajdzie się miejsce na aktywność, jak i błogi relaks.

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Podróżując z Planet Escape masz możliwość odwiedzenia tych wszystkich miejsc, o których zawsze myślałeś, że są zbyt daleko. Egzotyczna podróż poślubna? Poznawanie kultur i historii? Dziewicze plaże czy odpoczynek w stylu Exclusive? To wszystko czeka na Ciebie w PlanetEscape. Przyjdź, skorzystaj z oferty i obserwuj jak świat staje przed Tobą otworem, a najdalsze zakątki Ziemi ukazują Ci swoje najpiękniejsze skarby.

Co warto wiedzieć o egzotycznych podróżach

Katalog 24/25