Anthem of the Seas. Poznaj najnowocześniejszy statek na świecie!

Pod koniec kwietnia 2015r. miał miejsce inauguracyjny rejs Anthem of the Seas, jednego z dwóch (obok Quantum of the Seas) najnowocześniejszych statków wycieczkowych na świecie. Na klientów, którzy zdecydują się na podróż tym luksusowym wycieczkowcem projektanci Anthem of the Seas przygotowali szereg niecodziennych atrakcji. Przedstawiamy niektóre z nich.

Zobacz, co znajdziesz na naszym nowym statku.
Pobierz specjalny katalog! >>

Anthem

RipCord by iFLY – przedstawiamy pierwszy symulator skoków spadochronowych na morzu! Doświadcz dreszczyku emocji i podekscytowania z latania w specjalnej maszynie, pozwalającej na unoszenie się w powietrzu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

North Star – doznaj uniesień w wyjątkowej kapsule w kształcie klejnotu, która łagodnie wznosi się na wysokość 91 metrów nad poziomem morza. Zapierający dech w piersiach, panoramiczny 360° widok na morze i ląd sprawia, że North Star SM to najbardziej oczekiwana atrakcja na statku.

Seaplex – największe dotychczas i przełomowe centrum rozrywki na morzu. W ciągu dnia goście mogą wziąć udział w zajęciach cyrkowych, nauczyć się latania na trapezie lub pograć w koszykówkę na pełnowymiarowym boisku. W ciągu nocy po raz pierwszy na morzu będą mogli pojeździć na gokartach lub rolkach przy muzyce puszczanej na żywo przez unoszącego się nad ziemią DJ’a.


Two70° – całkowicie zrewolucjonizowane miejsce, które ma szanse zostać nazwane ikoną klasy Quantum. W naturalny sposób łącząc technologię i rozrywkę ten jedyny w swoim rodzaju ogromny pokój obiecuje transformację, jakiej jeszcze nie widziałeś. W ciągu dnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu z niebywałym 270° panoramicznym widokiem, nocą zaś staje się miejscem spektakularnych występów, pokazów światła i tętniącym życiem centrum rozrywki.

Nowocześnie zaprojektowane kabiny – przywitaj się ze swoim domem na czas rejsu i odkryj kabiny modułowe, specjalnie zaprojektowane dla całych rodzin i pierwsze na morzu kabiny z wirtualnym balkonem

 

 

 

 

Katalog 24/25